Haber / Duyuru :

Çevre Temizliği ve Katı Atık Yönetimi

Akmercan Grubu Çevre Temizliği ve Katı Atık Yönetimi faaliyetlerini; çöp toplama, endüstriyel atık, tıbbi atık, moloz toplama, araçlı/araçsız cadde süpürme hizmetleri başlığı altında, çevre gönüllülüğü bilincine uygun biçimde sunmaktadır.


Akmercan Şirketler Grubu çevreye ve doğaya olan sosyal sorumluluk bilincini katı atık yönetiminde kullandığı, AB emisyon stan-dartlarına uygun, birçok Avrupa ülkesinde henüz kullanılmaya başlanmış olan Euro 5 (yeşil motor & çevreye zarar veren egzos ve karbon monoksit salınımını minimize eden) araçları ile ispatlamıştır.


Türkiye genelinde çeşitli yerel yönetimler bünyesinde, yaklaşık 5.000.000 kişinin yaşadığı bir alanda Çevre Temizliği ve Atık Yönetimi faaliyetlerini sürdüren Akmercan, atık mad-delerin dönüşümü ve yeniden ekonomiye kazandırılmasına destek sağlayarak faaliyetlerine devam etmektedir.


Çevre temizliğini sağlıklı ve çağdaş yaşamın temeli sayan Akmercan, çevre bilincinin topluma aktarılması yönünde çeşitli sosyal sorumluluklar üstlenmeyi de kendisine görev sayarak faaliyetlerini en etkin biçimde sürdürmektedir.


Akmercan için iş tanımı yalnız katı atık toplamak değil, çevre ile uyumlu katı atık yönetimidir.

Akmercan Çevre Temizliği ve Katı Atık Yönetimi; bünyesinde istihdam ettiği özel eğitimli ve çevreye duyarlı motorize ekipleri ile denetim ve geri bildirimlerde daha hızlı ve daha yararlı olabilmenin düşüncesi ile çalışmaktadır.

Akmercan Birleşik Arap Emirlikleri’nde

Akmercan Şirketler Grubu 2007 yılında Birleşik Arap Emirlikleri Başkenti olan Abu Dabi’nin çöp toplama, haşere ile mücadele, otoyol ve sahil temizliği işine başlamıştır.


Akmercan Çevre Temizliği ve Katı Atık Yönetimi, sektöründe ülke sınırlarını aşarak Birleşik Arap Emirlikleri’nde faaliyete başlayan ilk firma olmaktan onur duymaktadır.Tanıtım Videosu
Bina Temizliği