Haber / Duyuru :

Filo Kiralama

Akmercan Şirketler Grubu, binlerce filo kiralama aracıyla; çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına, üst sınıf makam araçları, standart binek ve hizmet araçları, ticari, hafif ticari ve endüstriyel araçlarıyla Türkiye genelinde hizmet sunmaktadır.


Akmercan Filo Kiralama, kurumların istek ve talepleri doğrultusunda istenilen standartlardaki araçlarla; kurumların taleplerine uygun, farklı model ve markalarla, şoförlü ve şoförsüz olarak filo kiralama hizmetlerinde sektöründe lider rol üstlenen kurumlar arasında yer almaktadır.


Akmercan Filo Kiralama Hizmetlerini, sermaye yapısı, organizasyon yapısı, sürekli yenilenen vizyonu, bilgi işlem kapasitesi, kurumsal imajı, prestij ve saygınlık anlayışıyla özverili bir biçimde sürdürmektedir.


Akmercan, rekabetçi piyasa şartlarında filo kiralama yatırımları için yapmakta olduğu Ar-Ge çalışmalarına özel önem atfederek yoluna devam etmektedir.

Akmercan Servis

Akmercan Şirketler Grubu; binek ve hizmet araçlarına, ticari ve hafif ticari araçlarına hizmet vermek, tamir&bakımını sağlamak üzere yapılandırılmış özel servis birimini bünyesinde bulundurmaktadır.

Akmercan Servis, sahip olduğu geniş yelpazeli araç parkı yanında, profesyonel ve eğitimli teknisyenleri ile 2.400 m2 kapalı alan içerisinde konuşlandırılmış son sistem cihaz ve ekipmanları ile birlikte teknik servis konusunda hızlı ve hatasız hizmet vermeyi ilke edinmiştir.Tanıtım Videosu